DENTYSTA W ŁOWICZU I GŁOWNIE

Usługi dentystyczne świadczymy od lat w dwóch gabinetach – w miejscowościach Łowicz i Głowno. Przez wiele lat działalności na rynku lokalnym jako MKDent jesteśmy marką kojarzoną i rozpoznawalną. Posiadamy bardzo duży kapitał w postaci stałych klientów stanowiących dla nas najlepszą reklamę. To właśnie posiadanie stałych klientów pozwala nam ciągle rozwijać swojego umiejętności i poszerzać personel o nowych, wykwalifikowanych pracowników.

Dentyści MKDent to po pierwsze lekarze

Cały nasz zespół dentystyczny to przede wszystkim lekarze, a dopiero w drugiej kolejności osoby prowadzące swoją działalność w celach zarobkowych. Naszym celem nadrzędnym jest szybka i jak najbardziej efektywna pomoc. Podnosząc nasze kwalifikacje zawodowe (medyczne) skupiamy się przede wszystkim nie na wizji zwiększonych dochodów, lecz na możliwości niesienia bardziej profesjonalnej, a co za tym idzie efektywnej pomocy medycznej. Zawsze pamiętamy o przysiędze Hipokratesa, którą składaliśmy w momencie zostania lekarzami.

Dentysta z Głowna czy Łowicza nie jest taki zły

Nasi klienci mogą w 100% potwierdzić, że aby znaleźć dobrego dentystę, który ukoi w bólu, oraz szybko zdiagnozuje problem wcale nie trzeba jechać do Łodzi czy Warszawy. Wystarczy tylko odwiedzić jeden z naszych gabinetów w Głownie lub Łowiczu. Europejskie techniki dentystyczne, usługi świadczone na najwyższym poziomie, są już dostępne dla Łowiczan i mieszkańców Głowna od lat. Dzięki naszym gabinetom nawet skomplikowane usługi dentystyczne związane z ortodoncją i protetyką można załatwić na miejscu bez konieczności udawania się w daleką podróż.

Nasi dentyści dla młodych i starych

Szczególnymi względami otaczamy naszych najmłodszych i najstarszych klientów. Jak wiadomo dzieci oraz osoby starsze są najczęściej narażone na uszkodzenia zębów, dlatego ich wizyty w gabinetach dentystycznych zdarzają się często. Mamy świadomość, że te dwie grupy pacjentów wymagają od nas najwyższej uwagi, oraz dbałości o jakość wykonywanych usług medycznych. Gwarantujemy, że najmłodsi oraz seniorzy będą się czuć stu procentach komfortowo w naszych gabinetach zarówno w Łowiczu jak i Głownie.